Autokombajnë

Shitet nga: Zoran 19 Shk 09:51 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Dardanë
Makina : Makina korrëse
Korrje nga reklama , në gjendje të shkëlqyer , të gatshëm për këtë sezon e kryerjes .. asnjë investim , vetëm për të e shpresuar dhe punuar rreth .. Çmimet janë të negociueshme ..
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim