Kombajna për shitje

Shitet nga: Zoran 19 Mar 10:47 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Dardanë
Makina : Makina korrëse
Kombinoje të kar shtesë në , të gatshëm për këtë sezon .. për të gjitha informatat në lidhje me çmimet dhe çdo gjë tjetër për të thirrur në tel.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim