Kose per traktor

Shitet nga: Xhevdet 04 Maj 17:19 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

450 EUR   500 EUR

Komuna: Dardanë
Makina : Makina lidhëse
Kosa eshte shume e ruajtur punon shume mire eshte ne gjendje te rregullt, mundeni edhe vet me pa.
Tehun e koses e ka te ndrruar, rrypat dhe kardanin e ri.
Fshati Topanice
Qmimi i diskuteshem.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim