Sejelic e Kallamoqit

Shitet nga: Ramadan 23 Mar 18:00 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Dardanë
Makina : Makina lidhëse
Prodhim Jugosllav dy renshe dhe kater renshe


250 euro 2-Renshe
450 euri 4- Renshe
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim