Kultivator 507 Dizel

Shitet nga: Ramadan 23 Mar 17:57 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Dardanë
Makina : Moto-kultivatorë
Kultivator 507 Dizel me Kos dhe me Frez


Me marveshje
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim