Kultivator 507 u shit flm merrjep

Shitet nga: 044321142 23 Mar 22:53 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Dardanë
Makina : Moto-kultivatorë
Shes kultivator 507 me kos dhe frez ne ghendje te rregullt
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim