Kultivator 507

Shitet nga: Ramadan 23 Mar 17:58 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Dardanë
Makina : Moto-kultivatorë
Kultivator 507 me Freza dhe me Kos Pa motor

Me marveshje
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim