Kultivator gorenje

Shitet nga: Mertez 19 Dhj 21:40 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

1 300 EUR

Komuna: Dardanë
Makina : Moto-kultivatorë
Esht ne gjendje te rregullt punon shum mir me kos dhe frez
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim