Kultivator

Shitet nga: ramadan 05 Mar 22:26 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

1 500 EUR

Komuna: Dardanë
Makina : Moto-kultivatorë
Kultivator Mastral Gorenje me Freza e me Motor orgjinal LAMBURGINI dhe prokolic.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim