kultivator 509

Shitet nga: xadi 27 Mar 13:00 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

1 000 EUR

Komuna: Dardanë
Makina : Moto-kultivatorë
shkes kultivatorin ne gjendje te rregullt eshte shum i rujshem e ka frezen i bahet e vogel dhe e madhe mund te kontatoni ne 044280197
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim