shes imt 507

Shitet nga: imt 507 07 Pri 23:19 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Dardanë
Makina : Moto-kultivatorë
shitet motokultivatori imt 507 diesel ne gjendje shum te mir posedon frezat dhe kosen jan ne rregull
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim