Bujk për shitje HONDA Model - F620Y

Shitet nga: Zoran 19 Mar 11:00 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

600 EUR

Komuna: Dardanë
Makina : Të tjera
Pronari i parë , me një kultivues shkon trailers , ekskavatorėve , rrota me pesha dhe kosacica.Kultivator është përdorur pak ekskluzivisht për nevojat tuaja Baste për freziranje . Në gjendje të shkëlqyer , siç mund të shihet nga fotot .. kërkoj për të gjitha informatat ...
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim