Kultivator 507 diesel komplet

Shitet nga: Taip 16 Shk 16:18 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

850 EUR

Komuna: Dardanë
Makina : Të tjera
Kultvatori ka kosen, frezen dhe kopaqicen ( mungon ne foto )
Eshte ne gjendje te rregullt me te gjitha pjeset shtese.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim