Kultivator 509

Shitet nga: isuf 11 Shk 12:53 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

2 050 EUR

Komuna: Dardanë
Makina : Të tjera
punon mire dhe i posedon veglat e punes
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim