Makina per mjeljen e lopeve

Shitet nga: S.Z 01 Jan 00:00 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Dardanë
Makina : Të tjera
Shitet makina per mjeljen e lopeve dhe eshte shum e ruajtur dhe punon mjaft mire.Poashtu edhe kazani eshte i ruajtur.Per me shume informacione lajmrohuni ne numrin e telefonit ose ne email.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim