Mjete bujqesore

Shitet nga: mertez 19 Dhj 21:54 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

600 EUR

Komuna: Dardanë
Makina : Të tjera
Pllugji tLeskofcit 220euro,pllugji te Gjermanis mesatar 200euro,prekolic e kultivatorit dhe per vetur220euro
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim