Motokultivatro 507 diesel

Shitet nga: Arsim 21 Pri 18:05 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

1 600 EUR

Komuna: Dardanë
Makina : Të tjera
MotoKultivatori eshte n gjendje te rregullt, i gatshum per pun.

Kultivatori posedon: Frezen,Pllugun,Kosen.

Eshte i gatshum per pun dhe shum i pershtatshum
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim