Motorr sharr

Shitet nga: blerimi 26 Mar 20:36 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Dardanë
Makina : Të tjera
Shtill 45 dhe 23
Dollmar 109 Dhe 111 ne gjendje shum te mir
Qmimi sipas marveshjes viberi +38649307527
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim