Motorr shtill

Shitet nga: blerim 19 Jan 17:28 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Dardanë
Makina : Të tjera
Shtill 023 ne gjendje te rregullt shum pak i perdort
Si dhe shtill045
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim