Ram per dru

Shitet nga: Hasan 24 Qer 23:42 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Dardanë
Makina : Të tjera
Shitet rami per dru me eshte i fort dhe hyn ne qfar do vendi e nuk praptohet sepse eshtë i shkurt dhe i gjan . arsyesja e shitjes eshte se skem pun per te rami eshte ne gjendje te rregullt ,ku ze 6metra dru ,vet i kemi bajt . per me shum informata na kontaktoni ne nr. 044135225
rami gjendet ne Dardan(kamenic)
qmimi i volitshem .
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim