motorr sharr

Shitet nga: blerimi 14 Mar 18:21 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Dardanë
Makina : Të tjera
Shes motorr sharr shtill 23 dhe45 si dhe dolmar 109 dhe 111 ne gjendje shum temir
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim