Kultivator 506-u shit flm merrjep

Shitet nga: Xx 23 Shk 16:52 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

520 EUR

Komuna: Dardanë
Makina : Traktorë
Shes kultivator 506 ne gjendje te rregullt teknike.posedon frezen dhe kosen dhe dy goma reserv.shum pak i perdorur. 049 248 080
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim