Rimorkio dhe kerr i gumes

Shitet nga: Selim 23 Pri 10:06 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Dardanë
Makina : Traktorë
Shes kerrin e gumes esht shum i rujtur dhe rimorkion esht me diferencial per traktor apo kultivator per me ngre me kardan shum i mir per ket pun
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim