Shes Traktorin IMT 39

Shitet nga: Ramizi 09 Mar 21:31 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

5 200 EUR

Komuna: Dardanë
Makina : Traktorë
Traktori eshte ne gjendje te rrehullt dhe i regjistruar, ndersa prekolica pa regjistru. Qmini 5200 i negocijushem kontakt tel edhe viber +37744872935
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim