Shes traktorin sbashku me prekulice dhe plluge

Shitet nga: Egzon 23 Nën 11:18 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Dardanë
Makina : Traktorë
Shes traktorin sbashku me prekuluce dhe plluge ,ne gjendje te rregullte ,urgjent!!! Me marreveshje
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim