Steyr ft 80 rapid

Shitet nga: lulzim 04 Sht 23:54 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

15 000 EUR

Komuna: Dardanë
Makina : Traktorë
shes traktorin steyr ft 80 viti i prodhimit 83 ne gjendje te rregull teknike, ka 78kw 106ps...posedon nxemje,radio dhe ka dy sajle ne gjendje pune gjith ashtu edhe dizalicen me dy luk.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim