Traktor IMT 539

Shitet nga: Erion 03 Dhj 07:46 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Dardanë
Makina : Traktorë
Shitet traktori Imt 539 viti i prodhimit 1987 nuk eshte hipotek mund te kontaktoni dhe ne viber 045 936638
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim