Traktor IMT 558

Shitet nga: Arif Pireva 27 Mar 17:04 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

5 000 EUR

Komuna: Dardanë
Makina : Traktorë
Shes traktorin e firmes IMT558 Ne gjendje te mire.dhe posedoj te gjitha dokumentet e tije.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim