shitet traktori

Shitet nga: xx 29 Gsh 13:36 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

2 600 EUR

Komuna: Dardanë
Makina : Traktorë
shitet traktori i importuar nga zvicra siq shifet ne foto eshte i markes Rapid d.m.th eshte i destinuar vetem per shkepjen e plehut dhe ngarkimin e yshymit nuk ndahet sikurse traktoret tjer
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim