SKUTER -80

Shitet nga: Burim 14 Pri 16:58 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

650 EUR

Komuna: Dardanë
Motoçikleta : Skuter
shes skuter 100 kubik
punon shum mir dhe osht shum i rujten
per me shume info
044 453 211
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim