Suzuki AN 4oo Burgman -99

Shitet nga: Fisnik 25 Maj 17:33 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

1 400 EUR

Komuna: Dardanë
Motoçikleta : Skuter
* Viti : 1999

* Automatik

* Start elektrik

* Madhesia motorit : 400 cc

* Ngjyra : e kuqe metalike

* 4 taktsh

* Gjendje të mirë shumë të rehatshme dhe të besueshme.

* Fuqia : 33,00 HP (24,1 kW)

* Pesha e thatë: 174,0 kg

* Kapaciteti karburantit : 13 litra

* Me tabela te huaja
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim