Yamaha Majesty YP 125 -98

Shitet nga: Flamur 12 Maj 13:19 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

1 500 EUR

Komuna: Dardanë
Motoçikleta : Skuter
Prodhuesi: Yamaha, Modeli: YP 125 Majesty, Ngjyra: E Kuqe Metalike, Vellimi i Motorit: 124 Ccm,
Fuqia e matorit: 8 kW, Ulese: 2, Masa pa ngarkese: 216 Kg, Lenda Djeges: Benzin,
Lloji i motorit: 4 Takt, Eur 2, Viti i Prodhimit: 1998.
Motocikleta posedon pajisje shtese kuferin per mbrapa me ngjyre te njejt dhe gjamin
mbrojtes te perparem per kohet me te ftoheta dhe eshte i regjistrur ne targa RKS ( 11 muaj regjistrim ).
Te interesuarit munde te me kontaktojne ne email adrese per informata me te hollesishme.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim