Goma

Shitet nga: remzi 11 Nën 13:31 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

100 EUR

Komuna: Dardanë
Pajisje : Goma dhe Bandazhet
4 gomaa me fellne
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim