Goma te dimrit R15 jan te. Bmw mercedes

Shitet nga: Ramadan 25 Nën 20:54 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

180 EUR

Komuna: Dardanë
Pajisje : Goma dhe Bandazhet
Jan edhe per kombi t4 gomat jan komplet te katertat
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim