Shes Gom Crosi 110/90/19

Shitet nga: Arlind Ahmeti 01 Nën 12:17 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

30 EUR

Komuna: Dardanë
Pajisje : Goma dhe Bandazhet
Guma ka Pneomatika nermale te buta dhe ësht pak e vozitur
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim