Helmet për motorra(Shlem)

Shitet nga: . 09 Shk 19:15 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

75 EUR

Komuna: Dardanë
Pajisje : Helmetë/Mbrojtje/Veshje
Shitet helmeta per motorra,i ri dhe i pa perdorur.I ardhur nga zvicrra.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim