shitet biqkleta ne gjendje te mir

Shitet nga: zenel 30 Dhj 15:26 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

90 EUR

Komuna: Dardanë
Pajisje : Të tjera
shitet biqikleta esht ne gjendje te mir esht nga jashti dhe qitha pjest i ka shimano na kontaktoni ne 049 354 787 ose 045 431 524
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim