AUDI 100 C4 2.5 D -94

Shitet nga: CUFA 06 Pri 14:17 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

2 450 EUR

Komuna: Dardanë
Shes veturen Audi 100 c4 2.5, viti i prodhimit 1994, ngjyre hiri metalike
vetura është në gjendje shum të mirë te gjitha serviset e kryera,
posedon: Klim, ABS,Centrall,Gjama elektronik,Fellna 16 inch.
Regjistrim edhe 10 muaj, Motorin e ka 2.5 përparsia e tij që nuk është Vmotor.
6 shpejci, Me nje fjal TIP TOP, Qmimi i diskutueshem.
Për më shum nr per kontakt 045 601 365 Dhe viber +38649 368 640.Ju mirpresim, cufa
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim