KAROTREC RIMORKIO ( NDERROHET ME MAKINE)

Shitet nga: METI 27 Tet 21:47 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

1 000 EUR

Viti: 2003
Transmetuesi: Manual
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Karburanti: Naftë
Targa: Të huaja
Ngjyra: E hirit
Komuna: Dardanë
Struktura e veturës:
Prodhuesi: Audi
Modeli: A4
SHITET OSE NDERROHET KARROTRECI SI MBAN DERI NE 2 TON ESHT SUPER I MIRMBAJTUR DHE SHUM PAK I PERDORUR. CMIMI SIPAS ... MARRVESHJES
(NDERROHET,ME MAKIN )cel 0685564114 tirane shipri
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim