Bmw M5 Benzin 400ps

Shitet nga: Maliq 29 Shk 13:44 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

15 000 EUR

Komuna: Dardanë
Bmw M5 400 Ps.
5000 Kubik Benzin. Boj edhe ndrrim me kombi te punes
Wetura osht me Krejta senet Kush e njef Qka osht BMW M5 e din se Qka osht e Qka ka.
Per qdo info Kontaktoni Nr , 044290491

Wetura osht Rks regjistrimi i Ka skadu. Dhe osht e qlajmrume me kohe dmth nuk ka denim

Ne gjendje te rregullt teknike....
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim