FORD FOCUS 1.6 -00

Shitet nga: FITIMI 16 Sht 10:08 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

1 900 EUR

Komuna: Dardanë
Shes veturen Ford Focus 1.6 benzin, ngjyre e zeze.n'fund 99
Vetura posedon; Klime, ABS, Airbag, Centrall, Xhama elektronik.
Vetura osht ne gjendje shum te mire si ne motor edhe ne karoseri.
Me ni fjal Tip Top. Ju mire presim nr per kontekt 045 645 080 dhe 049 774 035
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim