FORD FOCUS 2002 DIZELL ME TABELA GJERMONIS -02

Shitet nga: CENI 03 Mar 23:44 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

2 000 EUR

Komuna: Dardanë
SHES FORD FOCUS 1.8 TDCi DIZELL NE GJENDJE SH
UM TE MIR
TEKNIKE DHE OPTIKE
POSEDON : KLIM . GJAMA NE PULL. GOMA TE MIRA ETJ...

115 PS 1.8 TDCI TE KALUAR 229.000KM

VETURA PER MOMENTIN GJENDET NE GJERMANI.
KUSH OSHT INTERESUAR MUND TU A SJELLIM

CONTACT:

CENI/

+4915231054823

/ Viber


::;:::::;;::;::;;

Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim