FORD MONDEO 1.8 TD BEJME NDRRIM

Shitet nga: Zylfi Beqiraj 04 Pri 18:00 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Viti: 2000
Transmetuesi: Manual
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Karburanti: Naftë
Targa: Kosovare
Ngjyra: E hirit
Komuna: Dardanë
Struktura e veturës:
Prodhuesi: Ford
Modeli: Mondeo
Shes veturen Ford Mondeo me motor 1.8 Turbo Diesel me vit prodhimit 2000 , e rexhistruar RKS , ne gjendje te rregullt teknike , me goma te dimrit teknikisht ne gjendje te rregullt dhe e servisuar me rregull. Veture eshte perdorur per nevoja familjare e ardhur nga Gjermanija . Vetura posedon :
- Klime
- Navigacion
- Uleset me nxemese
- Xhamin perpara,mbrapa,pasqyrat me nxemse
- Air Bag
- Timon Servo
BEJME NDRRIM ME NDONJE VETURE ME TE RE .
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim