Ford Mondeo -02

Shitet nga: Dani 13 Shk 22:57 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Viti: 2002
Transmetuesi: Automatik
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Karburanti: Naftë
Targa: Kosovare
Ngjyra: E hirit
Komuna: Dardanë
Struktura e veturës:
Prodhuesi: Ford
Modeli: Mondeo
Vetura osht ne gjendje te rregullt dhe shum i Ruajtur,ngjyre Hiri,Likur e zez brenda,tempomat,Xhamat elektro plus me Qeles Mundesh mi perdor,Disell,Kaishin me zingir,etj
per me shume Info Kontaktoni:
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim