Hundai Tucson -06

Shitet nga: Armend 14 Nën 02:51 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Viti: 2007
Transmetuesi: Manual
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Karburanti: Naftë
Targa: Të huaja
Ngjyra: E zezë
Komuna: Dardanë
Struktura e veturës:
Prodhuesi: Hyundai
Modeli: Tucson
Shes hundai tucson shum i mir i ardhur qe 1 muaj prej zvicrres ne gjendje shum te mir 4x4 ngjyr e zez gomat e dimrit dhe te veres karrikat likur dhe me nxemje te gjitha serviset e kryera llamellen e re rrypin e rebrasnit gurtnet e reja vajin e motorrit etj (4x4automatik) me liber te servisit me kilometra te garantuara nuk ka nevoj per as nje investim mun te kontaktoni edhe ne viber +37744528743.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim