Mercedes 250 D -90

Shitet nga: Asllan 30 Gsh 14:17 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

2 800 EUR

Komuna: Dardanë
Shes mercedes 250 diessel nermal o i shtrengum shum. pa as ni vrejtje 2 pal fellne ni par per dimer me goma te reja dhe te veres, ka ASD, ABS, Klim por ne defekt lladjaki i klimes mungon,alarm mbyllje qendrore me pilot, gjama e pasqyre i ka me rrym karrikat levizese me rrym, muzik te mir regjistrim deri ne shtator, te gjitha serviset qe o e mundur i ka te kryme te gjitha te reja me amortizer me te gjitha qka dohet motorr o diqka garantoj per ta ule nuk hargjon motorrin e ka te qitem prej vetures me tabela te jashtit shum motorr i mir, hargjimet i ka shum te vogla punon shum mir pres blers serioz mud te kontaktoni edhe me viber
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim