Mercedes Benz c220 2002

Shitet nga: ardit veseli 27 Mar 18:09 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

9 990 EUR

Komuna: Dardanë
vetura osht gjithqka ne gjendje te rregullt, e ardhur nga zvicrra , regjistrim ka deri me 31.10.2015 plus 4 goma te dimrit me gjith bandash , me senzorë para dhe mbrapa.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim