Mercedes 190 Diesel 5 shpejtesi 10 muaj RKS

Shitet nga: Sokol 11 Sht 18:11 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

2 200 EUR

Viti: 1988
Transmetuesi: Manual
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Karburanti: Naftë
Targa: Kosovare
Ngjyra: E bardhë
Komuna: Dardanë
Struktura e veturës:
Prodhuesi: Mercedes-Benz
Modeli: 190
Shes Mercedes 190 diesel me 5 shpejtesi ne gjendhe perfekte.
Vetura ka rexhistrim 11muaj , servo, Abs , Central .
Ka interier shume te bukur dhe te pa demtuar fare.
Per dokumenta ju garantojm qe nuk eshte as hipotek dhe bartet brenda dites.
Qmimi 2200 i diskutueshem
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim