Mercedes Benz 190 Avangarde

Shitet nga: Vaxhid 16 Nën 23:13 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

3 000 EUR

Viti: 1992
Transmetuesi: Automatik
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Karburanti: Gaz (TNG) / Benzinë
Targa: Kosovare
Ngjyra: E kuqe
Komuna: Dardanë
Struktura e veturës:
Prodhuesi: Mercedes-Benz
Modeli: 190
Shes Mercedes 190, modeli Avangarde 1.8E me marsh automatik. Viti i prodhimit eshte 1992, dhe vetura eshte ne gjendje te shkelqyeshme si nga ana e jashtme ashtu edhe ne motor, duke perfshire ehe komfortin qe ka brenda. Eshte benzin dhe plin, ne te dyja punon ne gjendje te rregullt pa probleme. Cmimi edhte 3000 euro, i padiskutueshem, ju lutem vetem bleres serioz. Mund te kontaktoni ne tel 044 290 469 edhe me Viber.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim