Mercedes 250 -87

Shitet nga: Samir 03 Pri 00:38 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Viti: 1987
Transmetuesi: Manual
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Karburanti: Naftë
Targa: Kosovare
Ngjyra: E kaltërt
Komuna: Dardanë
Struktura e veturës:
Prodhuesi: Mercedes-Benz
Modeli: 250
Shitet dhe ndrrohet mercedesi ne gjendje shumë te rregullt. Ka motorr 2500kubik
4 goma te reja me fellne
Radio me CD
Kuken për tërheqje rimorkio
Hidraulik etj...
Bëj ndrrim me kombi t4 + shtoje pare.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim